Instruktorzy

 

Jak tańczyć i dobrze żyć uczą instruktorzy i trenerzy :

 

Małgorzata Grotto - manager, choreograf

 



- magister pedagogiki, terapeutka,

instruktor tańca –

kwalifikacje nadane przez Ministerstwo Kultury i Sztuki.

 ( taniec współczesny, salsa, bachata, merenque )

 

Paulina Harris -  główny choreograf




– była tancerka Vigor Styl Dance Studio,

reżyser teatralny, studentka kulturoznawstwa w Poznaniu

po wielu kursach i warsztatach tanecznych
w kraju i za granicą.
( hip hop - różne style )

 

 Damian Pilarski -

tancerz oraz trener i choreograf

 
 
Warsztaty:  Anna Jujka, Malcolm, Serdar, Nelson, Gajos, Mariusz crovid,
 
Ula Fryc, Czajna, Magda Choroszy, Gieorgij Puchalski, Damilola,
 
Mariusz Kotarski, Sandra Rzeźniczak, Dominic Cadiz, Wiola Fiuk,
 
Chonique Sneed, Johny Erasme, Ian Eastwood, Nick Demoura,
 
Tony Czar, Kumari Suraj, Kristin Lorello, Jian Louis, Leroy Curwood,
 
Lee Daniel, Candace Brown, Laura Edwards, Valentine Norton,
 
Shane Cusak, Sonia Truszkowska, Roxi, Mateusz Rzeźniczak,
 
Kyle Hanagami, Jacek Bajor, Aneta Gąsiewicz,
 
Twitch, Lyle Beniga, Thight eyez, Marcin Rębilas, Ewa Bielak.
 

Magdalena Łopucka -

tancerka oraz trenerka i choreograf

 

 
Warsztaty:  Michał Piróg, Jonathan Huor, Jacek Owczarek,
 
Dawid Lorenc, Igor Podsiadły, Leszek Bzdyl, Witold Jurewicz,
 
Milena Jurczyk, Luciano Di Natale, Katarzyna Kizior, Nataly Wagner,
 
Genevieve Dorion-Coupal, Justyna Lichacy, Krzysztof Skolimowski,
 
Aneta Zwierzyńska, Piotr Jagielski, Ania Jujka, Supermalcom,
 
Serdar, Nelson, Popping Junior, Paweł Gajos Gaj, Mariusz Crovid,
 
Ula Fryc, Czajna, Karon Lynn, Magda Choroszy, Gieorgij Puchalski,
 
Piotr Gałczyk, Damilola Odusote, Wiola Fiuk, Sonia Truszkowska,
 
Jacek Bajor, Rafał "Kabu" Kabungwe.
 
 
 
 

Ania Kotlęga -

tancerka oraz trenerka i choreograf

 

 

 
 
 
Warsztaty:  Ania Jujka, Supermalcom, Serdar, Nelson,
 
Paweł Gajos Gaj, Mariusz Crovid, Ula "Afro" Fryc, Czajna,
 
Magda Choroszy, Piotr Gałczyk, Damilola Odusote, Mariusz Kotarski,
 
Sandy Rzeźniczak, Sonia Truszkowska, Jacek Bajor,
 
Rafał "Kabu" Kabungwe , Jojo Diggs, Anthony Kaye, Sasha Armstrong.
 

Daria Grzesiak -

tancerka oraz trenerka i choreograf

 
 
Warsztaty :  Damilola Odusote, Mariusz Kotarski,
 
Sandy Rzeźniczak, Sonia Truszkowska, Jacek Bajor, Ania Jujka,
 
Supermalcom, Serdar, Paweł Gajos Gaj,Magda Choroszy,Czajna.
 
 

Kuba Florek -

tancerz oraz trener i choreograf

 
 
 
Warsztaty:  Katarzyna Kizior, Ania Jujka, Supermalcolm,
 
Serdar, Nelson, Paweł Gajos Gaj, Mariusz Crovid , Ura Afro Fryc,
 
Czajna, Magda Choroszy, Gieorgij Puchalski, Damilola,
 
Johny Erasme, Shonique Sneed, Mariusz Kotarski,
 
Sandy Rzeźniczak, Shin Tao, Wiola Fiuk, Sonia Truszkowska,
 
Jacek Bajor, Rafał "Kabu" Kabungwe, Sasha Armstrong.
 
 
 

Ola Lech -

tancerka oraz trenerka i choreograf

 
 
Warsztaty:   Ania Jujka, Supermalcolm, Serdar, Nelson,
 
Paweł Gajos Gaj, Mariusz Crovid, Ura Afro Fryc, Czajna,
 
Magda Choroszy, Gieorgij Puchalski, Damilola,
 
Mariusz Kotarski, Sandy Rzeźniczak, Sonia Truszkowska,
 
Jacek Bajor, Rafał "Kabu" Kabungwe, Piotr Gałczyk.
 
 

Marta Kałużna -

tancerka oraz trenerka i choreograf

 

 

 

Warsztaty: Sean Feldman, Damilola Odusote,

Mariusz Kotarski, Superlmalcom,

Serdar, Ania Jujka, Paweł Gajos, Mariusz Crovid, Ula "Afro" Fryc,

Magda Choroszy, Czajna, Sandy Rzeźniczak

 

Konrad Scimborski -

tancerz oraz trener i choreograf

 


 

Warsztaty:  Ania Jujka , Supermalcolm , Serdar , Nelson , Haku,

Paweł Gajos Gaj , Mariusz Crovid , Magda Choroszy ,

Gieorgij Puchalski , Damilola , Mariusz Maniek Kotarski ,

Sandy Rzezniczak , Shin TAO , Sasha Armstrong ,

Tony Czar , Lee Daniels ,tight Eyez , Twitch , Shaun , Lyle , Candance ,

Laura Edwards heart .

 

 

Paulina Borkowska -

tancerka oraz trenerka i choreograf

 

 

Philip Radomańczyk -

tancerz  oraz trener i choreograf

 

 

Warsztaty:  Malcolm, Serdar, Nelson, Gajos, Mariusz crovid,

Ula Fryc,Gieorgij Puchalski, Damilola,


Mariusz Kotarski, Sandra Rzeźniczak,Chonique Sneed, Johny Erasme,

Marcin Rębilas, Ewa Bielak.

 

 

Klaudia Chabowska - 

tancerka oraz trener i choreograf

 

 

 

 Warsztaty: Anna Jujka, Malcolm, Serdar, Nelson, Poping Junior, Sasha Armstrong, Rafał "Kabu" Kabungwe, Mariusz Kotarski, Sandra Rzeźniczak, Mateusz Rzeźniczak, Damilola Odusote, Magda Choroszy, Aneta Gąsiewicz, Jacek Bajor, Marcin Rębilas, Czajna, Mariusz Crovid, Tony Czar, Lee Daniel, Candace Brown, Laura Edwards, Ian Eastwood, Nick Demoura, Kumari Suraj, Kristin Lorello, Jian Louis, Leroy Curwood, Valentine Norton, Shane Cusak, Kyle Hanagami, Twitch, Lyle Beniga, Thight Eyez, Shaun Evaristo

 

 

 
 
 

TRENERZY 2009 - 2011

 

 

Od lewej : Marta Sulej, Patrycja Alenkuć,

Agnieszka Ustianowska, Magdalena Łopucka, 

Tomasz Mazur.

 

 
 
Menu główne
Start
Aktualnosci
O NAS
Oferta
Galeria
Kontakt i zapisy
VIDEO VSDS
Regulamin
Facebook VSDS
Cennik
Instruktorzy
Archiwum
Administrator
Nasi sponsorzy
Imieniny
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
free counters